پیام فرستادن

اخبار

July 19, 2023

اطلاعات نمایشگاه | CIMT2023، نکات برجسته اینجاست

در 10 آوریل، هجدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار چین (CIMT2023) در مرکز نمایشگاه بین المللی چین (سالن شونی) در پکن افتتاح شد.وسعت نمایشگاه 140000 متر مربع بود و بیش از 20 تالار و فعالیت ویژه همزمان برگزار شد.این نمایشگاه اولین نمایشگاه از چهار نمایشگاه بزرگ جهانی ماشین ابزار است که پس از تعدیل سیاست پیشگیری داخلی آغاز شد و مفهوم جدیدی و مأموریت تاریخی در بازیابی مبادلات صنعتی در مقیاس جهانی ارائه کرد.

Bichamp به عنوان یک شرکت نمایشی قهرمان تک تولیدی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات، با موضوع "در دنیا برای برش مواد دشوار نباشد" به نمایش گذاشت و ماتریس محصول جامعی را که محصولات رده بالا، متوسط ​​و اقتصادی را پوشش می دهد، به نمایش گذاشت. و همچنین مزایای نوآوری تکنولوژیک در راه حل های اره زنی پیشرفته، که نگرانی های گسترده ای را در صنعت برانگیخت.

ستایش از نوآوری های تکنولوژیکی

در روز اول، رهبران دفتر شهرداری چانگشا صنعت و فناوری اطلاعات، انجمن صنعت ماشین ابزار هونان و سایر رهبران مرتبط از غرفه Bichamp بازدید کردند.آنها با جزئیات در مورد مزایای عمده محصولات اره کردن Bichamp در نوآوری های تکنولوژیکی، ساخت برند و تولید هوشمند اطلاعات کسب کردند.رهبران دستاوردهای Bichamp را در زمینه اره‌کاری به مدت 20 سال بسیار تأیید کردند و امیدوار بودند که Bichamp در نیت اصلی خود پافشاری کند، به نوآوری مستقل ادامه دهد و به صعود به قله‌های جدید در صنعت ادامه دهد.

تمرکز قدرت، داغترین محبوبیت

در حال حاضر، Bichamp گزارش سالانه 2022 خود را فاش کرده است، که نشان می دهد در طول دوره گزارش، کسب و کار اره کردن Bichamp به درآمد عملیاتی 624 میلیون یوان دست یافته است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 18.43 درصد افزایش داشته است.در عین حال، این شرکت در توسعه بازار متوسط ​​و بالا به نتایج قابل توجهی دست یافته است.داده ها نشان می دهد که درآمد 345 میلیون یوان از فروش محصولات پیشرفته این شرکت، افزایش 27.56 درصدی در طول سال، بالاتر از رشد کلی بخش اره است.در میان آنها، درآمد فروش تیغه اره نواری با نوک کاربید 71.8764 میلیون یوان است که نسبت به سال قبل 56.02 درصد افزایش داشته است.

در این نمایشگاه غرفه بیچمپ W2-B401 مملو از جمعیت بود، به خصوص محصولات اره ای متوسط ​​و رده بالا با استقبال و استقبال مردم مواجه شدند.

سری CB-EMP SHD، سری CB-TA/C SHD، سری TCB-Cast، و سایر محصولات کاربید، و همچنین محصولات تیغه اره نواری پوشش داده شده، متخصصان صنعت را از داخل و خارج از کشور برای بازدید به خود جذب کردند، آنها درک دقیقی از ویژگی های محصولات اره‌کاری و راه‌حل‌های کلی فنی، و به طور مشترک آخرین نتایج تحقیقاتی را که ناشی از نیازهای اره‌کاری پیشرفته است، مورد بحث قرار دهید.

شایان ذکر است که شرکت زیرمجموعه Bichamp، Jiangsu Metesen، مجموعه‌ای از "Metesen"، "Su saw" و دیگر طیف کاملی از محصولات داغ را با محصولات Bichamp به ارمغان آورد تا "ترکیبی" را برای دیدار با محصولات متنوع ارائه دهد. و نیازهای اره کاری شخصی کاربران اره.این اولین نمایشگاه مشترک پس از هم افزایی توانمندسازی شرکت و متسن است.

به اشتراک گذاری توانمندسازی برای کمک به توسعه صنعت

در بعدازظهر 10 آوریل کنفرانس فناوری نوین و ارتقای محصولات جدید ماشین ابزار هونان به طور همزمان برگزار شد.لی هوی، مدیر کل تایگا، برای شرکت در این کنفرانس دعوت شد و محصولات نوآورانه ای مانند CB-EMP SHD نوع خاص برای اره کاری با راندمان بالا، نوع خاص CB-TA/C SHD برای تیتانیوم و آلیاژ تیتانیوم، TCB-Cast ویژه را معرفی کرد. نوع برای سر موتور و اسپرو، و نوع خاص SSCUT برای فولاد ضد زنگ در اطراف مشکلات و نقاط درد در زمینه اره‌زنی پیشرفته.یک بار دیگر، با برجسته کردن فناوری برجسته تحقیق و توسعه و قدرت نوآوری Bichamp، این شرکت تفسیر کاملی از نوآوری محصول پیشرفته برای صنعت اره‌کاری ارائه کرده است.

برای توانمندسازی فروشندگان و ایجاد جامعه تجاری بین شرکت و شرکا، "میدان اره بزرگ" Bichamp در صبح روز 11 آوریل به محل نمایشگاه منتقل شد. فروشندگان از هبی، تیانجین، شاندونگ، هنان، جیانگ سو، و استان های دیگر در هتل کیمپتون گاردن پکن گرد هم آمدند تا تخصص بازاریابی محصولات تیغه اره نواری را بیاموزند، در مورد جامعه سرنوشت صحبت کنند، به دنبال توسعه سالم و پایدار باشند و با هم ارزش ایجاد کنند.

تعامل زنده، خرید در نمایشگاه ابر

برای ایجاد راحتی برای مخاطب عام و شکستن محدودیت فضا.Bichamp، از طریق فرم جدید رسانه زنده، از فروشندگان درجه یک، مدیران شرکت و سایر مهمانان به عنوان مدیر ارشد توصیه دعوت می کند، آنلاین و مخاطبان را برای تعامل فعال، ارائه به اکثر صنعت و صحنه نمایشگاه، شرکت دعوت می کند. سبک، و سایر مطالب هیجان انگیز.بگذارید همه جذابیت محصولات اره را در پخش زنده احساس کنند و انرژی پویاتری برای توسعه صنعت اره تزریق کنند.

CIMT توسط صنعت بین المللی به عنوان یکی از چهار نمایشگاه بزرگ بین المللی ماشین ابزار، همراه با EMO اروپا، IMTS USA و JIMTOF ژاپن شناخته شده است که نمی توان آن را از دست داد.CIMT نه تنها رویدادی برای نمایش فناوری های پیشرفته تولید و محصولات ماشین ابزار در جهان است، بلکه یک پلت فرم مهم برای ارتقای مبادلات فنی چینی و خارجی و همکاری های تجاری، و بهترین پنجره برای درک نیازهای در حال تغییر چین، بزرگترین ماشین آلات جهان است. بازار مصرف ابزار

 

اطلاعات تماس